Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arinda Gjoni - Kce Moj Çike

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kce Moj Çike".
3. Video është e këngës "Kce Moj Çike", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arinda Gjoni - Kce Moj Çike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Muzika:

De Vox

Teksti:

Endrit Mumajesi

Komente

Asnjë Koment

26/07/2018

2018-07-26T15:00:30+00:00Vlon gjaku si tbjen deti
cunat me ne i kemi
gocat me kcy jan crazy
derisa tbjen mengjesi
me shoqe volumin
e cmenim krejt qytetin
me shoqe kur dalim
e kallim na krejt venin

ooo kush po kcen tash 4x

REF. 2x:
O kce moj cike
ti moj cik malesie
o ti po lun more cik o per bukurije

Kqyre si mpo sheh aj djali
ai po don me kon me mu
shpejt zemren do ma marri
po mpelqen pak me u lazdru
me shoqe volumin
e cmenim krejt qytetin
me shoqe kur dalim
e kallim na krejt venin

ooo kush po kcen tash 4x

REF. 4x:
O kce moj cike
ti moj cik malesie
o ti po lun more cik o per bukurije

Kartolina (2)

14
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet