Arita Deva
Arita Deva

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arita Deva është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2003, Arita Deva merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Lajme Lajme". Në Qershor 2005, Arita Deva merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Mesusja Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0