Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arita Fejzullai

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Arita Fejzullai është një këngëtare e njohur. Quhet Arita Fejzullahi, me prejardhje nga Gostivari i Maqedonisë, e lindur dhe e rritur në Norvegji. Ka fituar shumë kurora bukurie ndërsa një kohe është marr edhe me muzike, por ajo është edhe tekstshkruese. Se fundi ka fituar një kontrate pune për një film me përmasa te mëdha botërore ku protagoniste kryesore do te jete ajo. Ne bashkëpunim me disa producent filmik i ka hyre kësaj pune duke menduar qe do ketë sukses pasi vajza është shume e tale...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arita Fejzullai

Komente 0