Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arizana Dhe Adea Zekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Arizana Dhe Adea Zekaj është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 2 Maj 2019, Arizana & Adea Zekaj publikojnë videoklipin "Kenga Jone". Teksti i këngës u shkrua nga Shkelqim Mavraj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arizana Dhe Adea Zekaj

Komente 0