Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arizana Dhe Adea Zekaj

Arizana Dhe Adea Zekaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Arizana Dhe Adea Zekaj është duo artistësh. Më datë 2 Maj 2019, Arizana & Adea Zekaj publikojnë videoklipin "Kenga Jone". Teksti i këngës u shkrua nga Shkelqim Mavraj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0