A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arjan Begaj
  • Origin:
  • Ballsh 
  • Residence:
  • Shqipëri 
Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  6

Arjan Begaj is a singer. Më datë 12 Dhjetor 2018, Arjan Begaj publikon videoklipin "Rromesi Im".

Më datë 15 Mars 2019, Arian Begaj publikon videoklipin "Sonte Me Lini Rehat". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci.

Më datë 4 Maj 2019, Arjan Begaj publikon videoklipin "Shamikuqja", në bashkëpunim me Tefta Kondon. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019