A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arjan Begaj - Rromesi Im


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/12/2018

2018-12-12T16:14:38

Music:

Rino BociSorry, this song lyrics is not yet available "Rromesi Im" sung by Arjan Begaj.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Rromesi Im".
The music video from Arjan Begaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019