A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arjan Begaj - Shamikuqja  (Feat. Tefta Kondo)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/05/2019

2019-05-04T21:05:17

Featuring

Tefta Kondo

Music & Arrangement:

Rino BociSorry, this song lyrics is not yet available "Shamikuqja" sung by Arjan Begaj.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Shamikuqja".
The music video from Arjan Begaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Blerina Braka. We wish that's the lyrics you are looking for:

Shami shami shamikuqje
Plot me huqe ti moj cuce
Shami shami shamikuqje tiii

Jam si shami shamikuqje
Jam me klas nuk jam me huqe
Jam si shami shamikuqje uunn

Prej fillimi, ktheje filmin
Un aktore sjam
Krahasimi, qe po mben sot
Shum o ka mpelqen

Kallzoma ka ka kallzoma
Ndjenjen qe po mthu
Kallzoma ka ka kallzoma
Veshtir me t besu

Shami shami shamikuqje
Plot me huqe ti moj cuce
Shami shami shamikuqje tiii

Jam si shami shamikuqje
Jam me klas nuk jam me huqe
Jam si shami shamikuqje uunn

Me beso, un ta di
Fiksimin qe ke
Si Deja Vu
Po m duket mu
Sot njesoj si dje

Kallzoma ka ka kallzoma
Ndjenjen qe po mthu
Kallzoma ka ka kallzoma
Veshtir me t besu

Shami shami shamikuqje
Plot me huqe ti moj cuce
Shami shami shamikuqje tiii

Jam si shami shamikuqje
Jam me klas nuk jam me huqe
Jam si shami shamikuqje uunn

Jam si shami shamikuqje
Jam me klas nuk jam me huqe
Jam si shami shamikuqje unee


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019