Arjan Dredhasi
Arjan Dredhasi
Arjan Dredhasi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Arjan Dredhasi është këngëtar i njohur. Në Dhjetor 2012, Arjan Dredhasi merr pjesë në Festivali i 51-të në RTSH me këngën "Fluturim I Lire".

Në Mars 2014, Arjan Dredhasi merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Mall Për Ty".

Në Mars 2014, Arjan Dredhasi merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Një ëndërr".

Në Maj 2015, Arian Dredhasi merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Syçkat".

Më datë 11 Mars 2017, Arjan Dredhasi publikon videoklipin "Me Alkool, Me Duhan". Muzika e këngës u punua nga vetë Arjan Dredhasi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Arjan Dredhasi.

Më datë 11 Dhjetor 2019, Arjan Dredhasi publikon videoklipin "Ke Me M'pa". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Arjan Dredhasi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0