Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Dredhasi - Mall Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Te kam dashur dhe te dua,por ti pse s'me do eja prane voglushja ime dhe me thuaj po,eja prane voglushja ime dhe me thuaj po(perseritet 2 here).

Hena vezullon,Korcen e ndricon me kitare dhe mandoline ty po te kendoj,me kitare dhe mandoline ty po te kendoj.

Hena vezullon,Korcen e ndricon me kitare dhe mandoline ty po te kendoj,me kitare dhe mandoline ty po te kendoj.

Puthjen vashes une ia dhashe se e dashuroj dhe ne syte e saj te kalter dashurine shikoj, dhe ne syte e saj te kalter dashurine shikoj,

Puthjen vashes une ia dhashe se e dashuroj dhe ne syte e saj te kalter dashurine shikoj, dhe ne syte e saj te kalter dashurine shikoj,

Hena vezullon,Korcen e ndricon me kitare dhe mandoline ty po te kendoj,me kitare dhe mandoline ty po te kendoj.

Hena vezullon,Korcen e ndricon me kitare dhe mandoline ty po te kendoj,me kitare dhe mandoline ty po te kendoj.


Ky tekst u dërgua nga  Geraldo78Arjan Dredhasi
Publikimi: 08/04/2014
Festivali: Kenga Ime 2014


Arjan Dredhasi - Mall Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall Për Ty".
3. Video është e këngës "Mall Për Ty", por nuk këndohet nga Arjan Dredhasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjan Dredhasi:


Komente 0