Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Dredhasi - Ke Me M'pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Netet qe je pa mu
E di po te mundojn'
Akrepat ti i ndale
Koha po te ndeshkon

Per ty isha shkateruar
Ne copa isha ndar'
E kohes jo si flisja
Me te une isha ndar'

Ke me ke me m'pa
Veç ne endrat e tua
Ke me ke me m'pa
E do me thuash te dua

Ke me ke me m'pa
Vec ne endrat e tua
Ke me ke me m'pa
E do me thuash te dua

Te dhashe nga jeta ime
Nuk dije ta shijosh
Kerkoje te fitoje
Gjithshka me fjale bosh

Per ty isha shkateruar
Ne copa isha ndar'
E kohes nuk i flisja
Me te une isha ndar'

Ke me ke me m'pa
Veç ne endrat e tua
Ke me ke me m'pa
E do me thuash te dua

Ke me ke me m'pa
Vec ne endrat e tua
Ke me ke me m'pa
E do me thuash te dua


Arjan Dredhasi - Ke Me M'pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Me M'pa".
3. Video është e këngës "Ke Me M'pa", por nuk këndohet nga Arjan Dredhasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjan Dredhasi:


Komente 0