Audio

Arjan Korkaj - Me Ka Rene Ne Pjese Belaja


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/03/2012

2012-03-01T23:07:47

Këngë e albumit:

"Floriri I Vogel"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ka Rene Ne Pjese Belaja" kënduar nga Arjan Korkaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arjan Korkaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:

Më Shumë...