Live Video

Arjan Korkaj - Shejtania Nga Vlora  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2013

2013-11-17T19:08:50

Këngë e albumit:

"Floriri I Vogel"

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shejtania Nga Vlora" kënduar nga Arjan Korkaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arjan Korkaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:

Më Shumë...