Official Video

Arjan Korkaj - Nje Djale Lab Dhe Nke Djale Cam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/05/2015

2015-05-08T22:52:36Kalova nje dite
Permbi Çamëri
Ç'mu lotuan syte
Per ate bukuri (2x)

Refreni :

Nje djale lab e nje djale çam
Si dy vellezer ata jane
Si Selami me Osman
Te dy trima kapedane

Kush ka lind ne Çamëri
Ne Filat, Paramithi
E gjithë bota ka zili
Toke e madhe Çamëri (2x)

Takova ca shoke
Shoke me burreri
Jam morem nje kenge
Si ne Çamëri (2x)

Refreni :

Nje djale lab e nje djale çam
Si dy vellezer ata jane
Si Selami me Osman
Te dy trima kapedane

Kush ka lind ne Çamëri
Ne Filat, Paramithi
E gjithë bota ka zili
Toke e madhe Çamëri (2x)

Sa here jemi bashke
Ne dasma, gosti
Valle hedhin shoke
Labë dhe Çamëri (2x)

Refreni :

Nje djale lab e nje djale çam
Si dy vellezer ata jane
Si Selami me Osman
Te dy trima kapedane

Kush ka lind ne Çamëri
Ne Filat, Paramithi
E gjithë bota ka zili
Toke e madhe Çamëri (4x)


Ky tekst u dërgua nga Elvjo
Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:

Më Shumë...