Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Korkaj - Hena Apo Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Pran nje gote genjeshtare
humba veten perseri
dal ngadale mbi kitare
nje pike lot pikon tani

Midis tymit te cigares
shuhen dritat dhe se di
pertje xhami ne dritare
do shfaqet hena apo ti

Buzeqeshjen do e pres
ne cdo mrembje, cdo mengjes
mjafton nje cast, qe ti te vish
dhe fryme te marre serish
me ty nje jete, jo s'mjafton
jo mos thua sot eshte vone
sa do vone, qe ti te vish
une do te dashuroj serish
si me pare

Do kaloj det e oqeane
per nje fjale qe kam dhene
ate zjarr qe ndjej per ty
se shuaj dot me askend

Buzeqeshjen do e pres
ne cdo mbremje, cdo mengjes
mjafton nje cast, qe ti te vish
dhe fryme te marre serish
me ty nje jete, jo s'mjafton
jo mos thua sot eshte vone
sa do vone, qe ti te vish
une do te dashuroj serish
si me pare
Arjan Korkaj
Publikimi: 21/07/2015
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Florian Zyka
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Arjan Korkaj - Hena Apo Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hena Apo Ti".
3. Video është e këngës "Hena Apo Ti", por nuk këndohet nga Arjan Korkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:


Komente 0