Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arjan Korkaj - Mallin Kush Ma Tret

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallin Kush Ma Tret".
3. Video është e këngës "Mallin Kush Ma Tret", por nuk këndohet nga Arjan Korkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arjan Korkaj - Mallin Kush Ma Tret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Klodian Qafoku

Teksti:

Arben Duka

Këngë e albumit:

"Mall"

Komente

Asnjë Koment

19/09/2016

2016-09-19T12:51:11+00:00Etja ç'më ka marrë, vallë kush m'a shuan
Kush m'i shëron buzët që m'u përvëluan
Kush m'i shëron buzët ashtu siç di ti
Me ato burime që m'i ke ne gji

Ref.:
Nga puthjet e tua ëndërr m'u bë jeta
Për të shuar etjen ilaçin e gjeta
Zjarrin dot s'e shova, lumi të më marrë
Se zjarri që digjet nuk shuhet me zjarr

2-Me ato burime q rërjedhin nga gjijnte
Njeri i argjënte tjetri i florinjte
Dhe i përvëluar robi yt kam mbetur
Se kur dashuron je gjithmone i etur...

Ref.:
Nga puthjet e tua ëndërr m'u bë jeta
Për të shuar etjen ilaçin e gjeta
Zjarrin dot s'e shova, lumi të më marrë
Se zjarri që digjet nuk shuhet me zjarr


Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet