Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Toci - Klith Me Natën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

me pelqen te ec, ne rruget e nates, te shoh endrrat qe flasin percart,te shoh tere kete bote te heshtur qe fle,nga zhurma e nje dite e nje dite te gjate.njerez te stresuar qe gjume kerkojne pasionet kane lene menjane,i sheh tek qendrojne pas perdes pa fat dhe z bejne gje tjeter vec mendojne enderrojne klith me mua nate edhe heshtja jote me nuk vlen se dielli do linde per nje cast ndaj jo sdua me te fle,merzine do ta tres diku larg deri sa te agoje ndaj mos me lini vetem me dilemen te ik a te qendroj me pelqen te besoj se endrrat sjane shuar por as veten me dot se bind,tek rri e mendoj tere kete kohe te humbur nata,bie serish me mantelin e saj te trishte,klith me mua nate edhe heshtja jote etjetjNuk kemi video për këtë këngë.


Arjan Toci
Publikimi: 01/11/1999
Festivali: Kënga Magjike 1999


Arjan Toci - Klith Me Natën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Klith Me Natën".
3. Video është e këngës "Klith Me Natën", por nuk këndohet nga Arjan Toci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjan Toci:


Komente 0