Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjana - Xhan Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

EJ FIKSIMI I JETES
JAM UN NE ZEMER PER TY
TI QE SHPON SI ZJARRI
KUR ME SHIKON TI NE SY

SJE AI QE ISHE
AJO QE ISHA NUK JAM
ZDI PSE NDIHEM NDRYSHE
SA HER ME THUA TI XHAN
REF 2X
XHAN E XHANE ME THU
XHANE XHANE TE DUA
JO NUK ESHTE VEQ FANTAZI
XHAN E XHANE ME THU
XHANE XHANE TE DUA
SHUM ME PELQEN SE JE TI

TI E PATE SHANSIN
JO MOS E HUMB TI ME KOT
DASHURIN E AMBEL
PO IKE NUK E GJEN DOT

SJE AI QE ISHE
AJO QE ISHA NUK JAM
ZDI PSE NDIHEM NDRYSHE
SA HER ME THUA TI XHAN
REF4X
XHAN E XHANE ME THU
XHANE XHANE TE DUA
JO NUK ESHTE VEQ FANTAZI
XHAN E XHANE ME THU
XHANE XHANE TE DUA
SHUM ME PELQEN SE JE TI


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Arjana Leti
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2014


Arjana - Xhan Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Xhan".
3. Video është e këngës "Xhan Xhan", por nuk këndohet nga Arjana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjana Leti:


Komente 0