A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arjeta Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  37
BIOGRAFIA: Arjeta Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2017, Arjeta Krasniqi & Nusret Krasniqi publikojnë albumin "Zemra Ime". Më datë 3 Shkurt 2018, Arjeta Krasniqi & Nusret Krasniqi publikojnë videoklipin "Bojna Qef"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sina Hima

Fjorela Forde

Elhame Ahmetaj Guhelli

Eli Tufa

Nevrije Demolli

Erlinda Balaj

Qendresa Demaj

Mevlyde Mehmeti

Mirjeta Tershana

Genta Beqiri


Tags: Arjeta Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019