Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi - Dimri Ne Gjermani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po rri te dritarja o moj tu shique po e shoh boren jasht o tuj fishkllue me hidhet me dal per jashta o moj me vrapue mem pru nana buk o veq tum perqafue mem pru nana buk o veq tum perqafue.Mendoj pak ma mire e veq gishtin ne krye nuk asht dimri ne Atdhe po ne Gjermanieee o nuk asht dimri ne atdhe po Gjermanieee...Ref:O kjo gjermani o qoft o veq zieee o kete dimer ktue pse me ra me prit o pse me ra me prit.Me ka marr malli per nanen e per ate vellaznieeee ne telefon nganjehere bisedoj me shoqnie me lot neper syeee.Tuj kujtue dimrat ne atdhe qe i prita o bashke me motra e vellazen une aty ou rrita.eeee


Ky tekst u dërgua nga  anjesa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arjeta Krasniqi - Dimri Ne Gjermani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dimri Ne Gjermani".
3. Video është e këngës "Dimri Ne Gjermani", por nuk këndohet nga Arjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjeta Krasniqi:


Komente 0