Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi - Nusja Dhe Vjehrra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qohet reja natje veq tuj kendue e kjo vjehrra mas o moj o idhnu o moj o idhnue.Duhet nusja natje thot me me shiqu miremengjes moj nan o duhet mem than mue.E masandej vjehrra fillon mu ankue pse djali hala nuk asht que duhet mem dergu te mjeku se jam tu anku.Nusja i pergjigjet o asht lodh tuj punu ton naten ne kam o veq ka qendru o veq ka qendru.Atehere vjehrra nis robin e huj me poshtrue nuk e dini ju sa jam u gazepue kurkush nuk em kqyr krejt mkeni harrue krejt mkeni harrue.Munet kjo nusja oh me i ndihmu a ta therras qiken te mjeku met que te mjeku met que se djali ka me punue e smunet me te shiqueeee....eee smunet met shqiueeeee ouuoouou.....


Ky tekst u dërgua nga Arta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arjeta Krasniqi - Nusja Dhe Vjehrra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Dhe Vjehrra".
3. Video është e këngës "Nusja Dhe Vjehrra", por nuk këndohet nga Arjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjeta Krasniqi:


Komente 0