Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Palushaj - Simbioze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56

Une e di ti nuk me njeh
E panjohura me rremben
Ne pasqyre, shoh pertej
Ate qe kisha nuk mund ta kthej
Udhetare ne netet pa gjume
Rrugen qe zgjodha po shkoj
e ne tablote, ngjyra pa fund
Veten e gjeta

2x
Koha ndryshoi
Po triumfoj, zerin leshoj
ketu jam
Krahet i hap, tani fluturoj

Marrezi,je me thon
Kam lindur e tille e asgje s'me ndryshon
Boten vet pikturoj
Nuk mund te jemi njesoj
Vrapoj ne enderrat pa frike
Kujtoj kur me the mos ik
Sot aq larg nga ti
Kaq pran asaj qen un di

2x
Koha ndryshoi
Po triumfoj, zerin leshoj
ketu jam
Krahet i hap
Tani fluturoj

Hapi nuk ndal
Koha nuk fal
Ti me degjo me kupto me beso
Me prano...


Ky tekst u dërgua nga Inis

Arjeta Palushaj - Simbioze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simbioze".
3. Video është e këngës "Simbioze", por nuk këndohet nga Arjeta Palushaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0