Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arjeta Vllasa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Arjeta Vllasa është një këngëtare e njohur. Vllasa, është studente e vitit të parë në Fakultetin e Arteve, Dega Solokëndim dhe shquhet si një ndër zërat më potentë të skenën muzkore në vend. Më datë 3 Qershor 2014, Arjeta Vllasa publikon videoklipin "Fundi". Balada është punuar nga produksioni Genton Studio, ndërkaq bashkëpunëtorët tjerë janë Video Art dhe kreatorja Dona Matoshi. Më datë 5 Nëntor 2016, Arjeta Vllasa publikon videoklipin "Si Dikur". Muzika e këngës u punua nga Shkumbi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eris Hoxha

Anita Aziri

Stela Brahimllari

Gentiana Bujupi

Blerina Kastrati

Yllka Berisha

Simona Karafili

Amanda Ujkaj

Gledis

Nevila Qesko

Tags: Arjeta Vllasa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet