Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Vllasa

Arjeta Vllasa
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Arjeta Vllasa është këngëtare e njohur. Vllasa, është studente e vitit të parë në Fakultetin e Arteve, Dega Solokëndim dhe shquhet si një ndër zërat më potentë të skenën muzkore në vend.

Më datë 3 Qershor 2014, Arjeta Vllasa publikon videoklipin "Fundi". Balada është punuar nga produksioni Genton Studio, ndërkaq bashkëpunëtorët tjerë janë Video Art dhe kreatorja Dona Matoshi.

Më datë 5 Nëntor 2016, Arjeta Vllasa publikon videoklipin "Si Dikur". Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu.

Më datë 18 Nëntor 2017, Arjeta Vllasa publikon videoklipin "Nanë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0