Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Arjeta Vllasa - Nese Me Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Me Zemer".
3. Video është e këngës "Nese Me Zemer", por nuk këndohet nga Arjeta Vllasa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arjeta Vllasa - Nese Me Zemer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/04/2013

2013-04-28T14:05:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Me Zemer" kënduar nga Arjeta Vllasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alban Mehmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dikur shum kam knu houuu e tash po qaj,
Nuk di nga të shkoj houuu nga t'ia mbaj,
Vetëm pyt një nanë houuu prej ktij mundi,
Se veq ti mke mbet houuu shpresa e fundit.

Nëse me zemër oj zemër me ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher te duee.
Nëse me zemer oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.

Mend po dojn mem dal houuu prej mërzis,
Shpirti flak pom kallet houuu n'got te rakis,
Se veq ty tkam dasht houuu prej fillimit,
Ty zemër tkam pas houuu lot të gzimit.

Nëse me zemër oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.
Nëse me zemër oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.EJJ JASHAAAA...

Nëse me zemër oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.
Nëse me zemër oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.Më Shumë Këngë Nga Arjeta Vllasa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë