Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjoli - Premtimet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

A e di se kët' zemër ma ke marr
e lotët m'i ke thar'
puthjen kujt ja fal?
A din se për ty bona gjithcka
jo nuk jam pishman
premtimet ku i lam?

E kur yjet bin' nga qielli
Ki me thon... zemër ku je?
Për na dyyyyyy s'del mo dielli
vec m'kujtohet, fjala që m'dhe

Ref:

Se zemrën time ta fala, ta fala
premtimet tona ku i lam, ku i lam
Do t'marr malli një dit', zemër
Une jam vet e ti je me tjetër (2X)
...
Vec një përqafim, një përqafim, e doja
Me gjith' zemër t'kom dasht
Prej shpirtit s'mund t'largohesh
Edhe n'gotën tem ty po t'shoh, ty po t'shoh

Do t'marr malli një ditë
Ki me thon ku je ti, ku je ti
Zemër du me t'pa, du me t'pa
Si une s'ka me tdasht kërkush, s'ka me tdasht asnji
S'e vlersove kët' dashni

Ref :

Se zemrën time ta fala, ta fala
premtimet tona ku i lam, ku i lam
Do t'marr malli një dit', zemër
Une jam vet e ti je me tjetër (2X)
...


Ky tekst u dërgua nga Erion GjokaArjoli
Publikimi: 23/06/2018


Arjoli - Premtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtimet".
3. Video është e këngës "Premtimet", por nuk këndohet nga Arjoli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjoli:


Komente 0