Arlind Muqa
Arlind Muqa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Pejë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Arlind Muqa është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Më datë 23 Mars 2022, Arlind Muqa publikon videoklipin "Ka Një Mot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0