A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arlind Rizahu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arlind Rizahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Më datë 28 Prill 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Falma Veq Nje Nate". Më datë 19 Qershor 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Dashni Te Kam Pas". Më datë 27 Tetor 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Gabimtar". Më datë 8 Nëntor 2019, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Gjynah"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

G.M.C.D

Rbs

Sazan Mecani

Dr.Rabbit


Tags: Arlind Rizahu, Lindi

Krijo Një Kartolinë