Arlind Rizahu
Nuk ka akoma asnjë votë

Arlind Rizahu është këngëtar. Më datë 28 Prill 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Falma Veq Nje Nate".

Më datë 19 Qershor 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Dashni Te Kam Pas".

Më datë 27 Tetor 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Gabimtar".

Më datë 8 Nëntor 2019, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Gjynah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera