Official Video

Arlind Rizahu - Falma Veq Nje Nate


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/04/2017

2017-04-28T18:57:28


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falma Veq Nje Nate" kënduar nga Arlind Rizahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arlind Rizahu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arlind Rizahu: