A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arm është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Shtator 2015, Arm marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Hajde Sonte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

JT

O.R.G

Lawless

Maskat-G

North Side

Eklips Family

K-Boy's

Master D

Tingujt E Zemres

RealGangsta


Tags: Arm, Grupi Arm, A.R.M

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019