Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arma

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arma është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Nëntor 2019, Arma publikon videoklipin "S'ka Respekt", në bashkëpunim me Orgest Langën. Teksti i këngës u shkrua nga Arma....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arma

Komente 0