Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armel Dhe Emanuel Delaj - Kur Te Pash Moj Vajze  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/01/2012

2012-01-15T06:58:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Te Pash Moj Vajze" kënduar nga Armel Dhe Emanuel Delaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Armel Dhe Emanuel Delaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet