Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nena Ime

Sa te dua moj nene iime
ti me je dashur si lulekuqe
ti per mua je nje ylle
qe shkelqen naten ti me linde
ti me rrite mi realizove
deshirat e mia dhe nuk do te harroj kurre nena
ime e dashur do te dua pergjithmon nena ime

- poezi nga Armela Shoshari


- Poezia u dërgua nga Yllka Berishaa -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  6


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet