Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Armela Tusha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Armela Tusha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2008, Armela Tusha & Luna Karo marrin pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Lapsi Magjik". Në Shtator 2015, Ardita Tusha & Armela Tusha marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Asaj". Në Shtator 2016, Ardita Tusha & Armela Tusha marrin pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Enderroj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agertina Muca

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Dr.Nice

Albina Xhons

Viki

Kristela Gjoka

Anisa Dervina

Blerina Osaj

Kosovare Xhoni

Albina Jakupi

Tags: Armela Tusha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet