Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armela
  • Emri i Vërtetë:
  • Armela Hysi
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: pop

Armela është këngëtare. Njëra ndër banoret më të përfolura të “Big Brother Albania 9”, Armela Hysi, ka debutuar tashmë edhe si këngëtare.

Më datë 13 Qershor 2019, Armela publikon videoklipin "Thirrem". Teksti i këngës u shkrua nga Bleta Brovina. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin Armela vjen mjaft tërheqëse dhe me një performancë të zjarrtë.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

4

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet