Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Armend Fejzullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Armend Fejzullahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 5 Maj 2018, Armend Fejzullahu publikon videoklipin "Nata Është E Jonë", në bashkëpunim me Zana....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Votra

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Matej Karaqi

Kastriot Grajqevci

Fisnik Berisha

Kliton Roci

Skerdi (Top Fest)

Mardi

Lucky Voice

Ahmed Emurllai

Vitmar Basha

Ylli Shaqiri


Tags: Armend Fejzullahu, Votra

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet