Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Fejzullahu - Më Mungon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gishtat në flokë, ti më mungon,
Gjurmë nëpër tokë, ti më mungon
Qytet mbi lum, ti më mungon
Sa netë pa gjumë, ti mē mungon

Kur e di se sa fort të dua
Qysh në fillim, e kam ditë, që je për mua

Çdo gjë n’mes nesh’, ti më mungon
Kudo që t’jesh, ti mē mungon
T’shikoja drejt në sy, ti më mungon
Të doja vetëm ty, ti më mungon

Kur e di se sa fort të dua
Qysh në fillim, e kam ditë, që je për mua
Armend Fejzullahu
Publikimi: 28/08/2018
Recorded: Rectory Studios, Essex, England


Armend Fejzullahu - Më Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mungon".
3. Video është e këngës "Më Mungon", por nuk këndohet nga Armend Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Fejzullahu:


Komente 0