Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Makica - Kjo Zemer E M'jer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo Zemra e M'jerë, tan natën loton
Dashurin e Humbur , me lot pe kujton
Moj zemer e mjer, ndal ma mos vajto
Dashurin e Humbur, kurt mos e harro

Ref
2x. Zemren time të mjerë
Ska kush ma sheron
Kjo vetmi e shkret
Shpirtin ma dërmon

Strofa 2

Vajton zemra ime , për Fatin e zi
Shpejt ti ma shkatërrove , mua ket rini
Gjithmon të Besova , shum të dashurova
U dogja n'rini, e shkreta vetmi

Ref. 2x. Zemren time të mjerë
Ska kush ma sheron
Kjo vetmi e shkret
Shpirtin ma dërmon

Shpirtin ma dërmonNuk kemi video për këtë këngë.
Armend Makica - Kjo Zemer E M'jer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Zemer E M'jer".
3. Video është e këngës "Kjo Zemer E M'jer", por nuk këndohet nga Armend Makica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Makica:


Komente 0