Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Makica - Si Sheqer Oj Qik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

si sheqer oj qik
po më mbetesh pik
n'ty dashni kam zënë
lajka mos me bën

oj cik je sheqer
dashnin po ma shton
ta kam thon nje her
te dua besom

refreni
shpirtin tim te mjer
ska kush e gezon
Vetem ty sheqer
zemra ty te don

shpirtin tim te mjer
ska kush e gezon
vetem ty oj sheqer
zemra ty te don

o moj locka jem
po me len pa mend
s'kam dasht asnjëher
si ty o sheqer

ti je dashuri
e embla ime ti
te dua te them
o sheqeri jem

refreni
shpirtin tim te mjer
ska kush e gezon
vetem ty oj sheqer
zemra ty te don


Ky tekst u dërgua nga hasani

Armend Makica - Si Sheqer Oj Qik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Sheqer Oj Qik".
3. Video është e këngës "Si Sheqer Oj Qik", por nuk këndohet nga Armend Makica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Makica:


Komente 0