A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Armend Milla

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Ulqin 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Armend Milla is a popular singer. Armend Milla e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Muziken e tij e definon se Rock Pop. Se fundit ka marre pjese ne festivalin “TopFest 8″ ne Tirane, ku eshte pritur mire nga publiku. Armend Milla mori pjesë në festivalin e te rinjeve ne “Top Fest 8 ” me kengen “Bota Jonë ” qe u bë një hit i madh ne Ulqin si dhe trojet e tjera shqiptare. Ky edicion i Top Festit do i hapi shum rrugë Armendit per koncerte edhe festivale te tj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Herolind Ramabaja

Potera

Explicit

Terror A.K.A Shkupi

Bujaa

Valon Rama

Papushi

Fifty

Acidi

Miki


Tags: Armend Milla

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019