Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Armend Regjepagiqi - Qëndresa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/01/2012

2012-01-28T00:38:56

Këngë e albumit:

"Tragjikomedia (Baladat)"
Nganjehere mengjesi i bukur me djell
nje pasdite te zymt e sjell
fluturim i lir mbaron merzin
syt sa i qel e i mshel
dje krejt boten sot asgje
kujt i kemi borgj andaj
a smerituam ardhmeri
Zot nese ka nese ka drejtsi
nganjehere njeriu si qelik i fort
vdekje pas vdekje shikon
burgje e mergime perjeton
asnjeqast plaget sja sheroon

nganjehere njeriu ska qare lufton mos ti mbyllet dera o gjaku mos ti shuhet yllin mbrojtes gjdo njeri e kerkon
Qendresaaaaaaaa Qendresaaaa aa a
nganjhere njeriu si dreqi fort
dashurin e jetes ne sy shikon
dhe sbeson nuk eshte e njejt
zemra ku mbet dashurija ku tretii
Qendresaaaaa

2X
Nganjehere mengjesi plot me djell nje pasdite te zymt e sjell
fluturim i lir mbaron n'errsir syt sa i qel e i mshel
dje krejt boten sot asgje kujt i kemi borgj andaj
a smerituam ardhmeri zot nese ka nese ka drejtsi

2x
nganjehere njeriu ska qare lufton mos ti mbyllet dera o gjaku mos ti shuhet yllin mbrojtes gjdo njeri e kerkon
Qendresaaaaaaaa Qendresaaaa aa a

Nganjehere mengjesi plot me djell nje pasdite te zymt e sjell
fluturim i lir mbaron n'errsir syt sa i qel e i mshel
dje krejt boten sot asgje kujt i kemi borgj andaj
a smerituam ardhmeri zot nese ka nese ka drejtsi


Ky tekst u dërgua nga Pepi Nokaj
Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet