Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Shala - Buza Pome Dridhet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


buza po me dridhet
e zani spom del
si mej gjet un veq dy fjal
qe sti thash kurr as ni her 2x

ref.
sa me afer tkam
aq me shum te dua
si me fol kur buza mdridhet
sdi si me veprua 2x

II
ska nevoj per fjal
e tregoj me sy
a se din moj zemra ime
qe kam lind veq per ty 2x
ref.
sa me afer tkam
aq me shum te dua
si me fol kur buza mdridhet
sdi si me veorua 2x


Ky tekst u dërgua nga Hamzi Hasanaj xiki

Armend Shala - Buza Pome Dridhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buza Pome Dridhet".
3. Video është e këngës "Buza Pome Dridhet", por nuk këndohet nga Armend Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Shala:


Komente 0