Më mbaj mend (për 1 muaj)


Armend Shala - Te Ura E Shijakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ura E Shijakut".
3. Video është e këngës "Te Ura E Shijakut", por nuk këndohet nga Armend Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Armend Shala - Te Ura E Shijakut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Per Te Gjithe Nga Pak"

Komente

Asnjë Koment

12/07/2013

2013-07-12T00:51:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Ura E Shijakut" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Armend Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shyhrete Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ke ura e Shijakut
Mbelodha ca bajama x2

Do t'ia çoj arshikut
Meze neser mrama x2

Ref...x2
Of aman aman
O me dogje xhan

Ke ura e Shijakut
Mbelodha ca qershi x2

Do t'ia çoj arshikut
Meze per raki x2

Ref...x2
Of aman aman
O me dogje xhan.Më Shumë Këngë Nga Armend Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë