Më mbaj mend (për 1 muaj)


Armend Shala - Ti N'zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti N'zemren Time".
3. Video është e këngës "Ti N'zemren Time", por nuk këndohet nga Armend Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Armend Shala - Ti N'zemren Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Per Te Gjithe Nga Pak"

Komente

Asnjë Koment

10/07/2013

2013-07-10T20:38:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti N'zemren Time" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Armend Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mahumti:

2x
As ni fjal vajz nuk ta luj merri n'zemer shkruj mos e le as nja met met per dashni t'vertet.

Ref:2x
Ti nzemren time bota le t adine e un zemres tanë qka tlypa mej dhanë.

Shyhrejta:

2x
As ni fjal djal nuk ta luj merri n'zemer shkruj mos e le as nja met met per dashni tvertet.

Ref:2x
Ti n'zemren time bota let ta dine e un zemres tanë qka t'lypa mej dhanë.Më Shumë Këngë Nga Armend Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë