Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Sherifi - Koha E Humbur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

era sa her fryn un i strukur në çati
kur tret dashuria qe e kishim ne te dy
heshtja me mbretron shum pengesa perjetova
betimiin qe ne dham pse te lash te ik te lendova

Ndjehem i humbur ne ket bot plot mashtrime
puthjet qe mi dhe do ti mbaj thell në zemren time
veten e mallkoj pse jam keshtu i denuar
qfar te paskam bërë gjithnjë jam i lenduar

Ref.
Jo nuk kthehem prapa të kerkoj kohen qe kam kaluar
ne trupin tim do te mbetesh plag e pa sheruar
kerkoj nga ti te dij ndojher a me kujtoon
shpirti rri i heshtur te do nuk e mohooooon
(2x)

Jam ftoh nga kjo jet shpresa t'gjithat tash i kam humbur
koha qe kaluam mbeti kujtimi ma i bukur
askush nuk e din qfar mua me mundon
dua vetem ta di a je gjall a diku jetooonë

Fati me braktisi u mbyll diku ne errësir
vetem nga ti pres nje lajm ma te miiir
sa te jet kjo bot un kurr ty sdot harroooj
Fjollat e borës duket ne doren tende qendroj

Ref.Jo nuk kthehet prapa kerkoj kohen qe e kem kaluar
ne trupin tim do te mbetesh plag e pa sherruar
kerkoj nga ti te dij ndojher ooh me kujtoon
shpirti rri i heshtur te do nuk e mohooon
(2x)


Ky tekst u dërgua nga  Nobody

Armend Sherifi - Koha E Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha E Humbur".
3. Video është e këngës "Koha E Humbur", por nuk këndohet nga Armend Sherifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Sherifi:


Komente 0