Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Armend Sulejmani - Vjehrra Dhe Nusja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/06/2007

2007-06-25T13:22:42+00:00Vjehrra i thot nuses
ti je shum e re
duhesh mem ndegjuar
se veq mu me ke
nusja perplas deren
spo don me ndegju
po fol me vetveten
kuku qka mxhet mu. 2 her

refreni
Mos u be e eger
behu thot e urt
nuses prej nervoze
poi dridhen durt
vjehrra ka qellue
besa shum e sert
se asht nuse re
hiq se paska dert. 2 her

Djali vjen te shpija
asht lodh tui punu
me ket vjehrren nusja
thot spo muj me duru
du me hjek merzin
te nana du me shku
shkoj ta pushoj trurin
se jom nervozu. 2 her


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Armend Sulejmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet