Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Armend Sulejmani - Na Kan Nda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/01/2010

2010-01-06T19:56:57+00:00Mora vesh se tkan feju
erdhi motra mem tregu
mora vesh se tkan feju
erdhi motra mem tregu
me tha mbaju vllau im
sot dashnorja jep nenshkrim
me tha mbaju vllau im
sot dashnorja jep nenshkrim

Refreni
Na kan nda na kan nda
te pa bes te pa shpirt
si sju erdhi keç atyre
te na ndajn nga kjo dashni
na kan nda na kan nda
te pa bes te pa shpirt
si sju erdhi keç atyre
te na ndajn nga kjo dashni

Erdhen krushqit ty met mar
zemra ime flak mu kall
erdhen krushqit ty met mar
zemra ime flak mu kall
nena tpercolli nga pragu shpis
rruga mbar te qoft moj bi
nena te percolli nga pragu shpis
rruga mbar te qoft moj bi


Ky tekst u dërgua nga Mendi_ch
Më Shumë Këngë Nga Armend Sulejmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet