Armonda Elshani
Armonda Elshani
Armonda Elshani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: baladë popullore
Armonda Elshani është këngëtare. Më datë 11 Mars 2022, Armonda Elshani publikon videoklipin "Inati".

Më datë 28 Korrik 2022, Armonda publikon videoklipin "Une Me Ty", në bashkëpunim me Bardh.

Më datë 25 Mars 2023, Armonda Elshani publikon videoklipin "Per Ty". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Armonda Elshani. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0