Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arnis Telaku - Pash Dy Syte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/05/2020

2020-05-19T19:14:16+00:00Gezimet në jetë për mua ishin të rralla
e premtimet tua vetëm përralla
koha kot kalon se dhembja nuk treti
eee zemra s'e pranon realitetin
Sa herë ti ke dalë me tjetrin fshehur
O krejt, krejt i kam dit
por vetëm kam heshtur
kam heshtur dhe kam shpresuar
se dhe ti një ditë do t'kesh ndryshuar

Pash dy sytë në ballë, dy syt në ballë
A e din sa kam duruar
A mendove vall se jam i marrë
E une kam qën i dashuruar,
Pash dy sytë ne ballë, dy sytë ne ballë
ça ke mendu kur me ke tradhtuar
A mendove vall se jam i marrë
Dhe une kam qën i dashuruar
me njeriun e gabuar.


Më Shumë Këngë Nga Arnis Telaku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet